FANCLUB FORUM IGOR CUKROV
Dobrodošli na FanClub Forum Igora Cukrova!!!
Welcome to FanClub Forum Igor Cukrov!!!
FANCLUB FORUM IGOR CUKROV
Dobrodošli na FanClub Forum Igora Cukrova!!!
Welcome to FanClub Forum Igor Cukrov!!!
FANCLUB FORUM IGOR CUKROV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog infb stranica

 

 IGOR U NOVINAMA

Go down 
+19
božidarka
vesnaM
Larnaka
mara90n
Ana
Davor
sg
Оксана
skoro_normalna13
SonyGirl7(L)Igor
lili
KatjaRusija
MiaOs12
maja_sk
Vesna
Admin
marka
Rada_90
*Tijana*
23 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
AuthorMessage
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeMon Jul 27 2009, 04:54

IGOR U NOVINAMA - Page 9 2ujqhw5

http://www.pravda.rs/zabava/10910/idem-sa-obozhavatekama-na-pie

Igor Cukrov izdaje dva albuma
Idem sa obožavateljkama na piće
Ambiciozni pevač na jesen putuje u London sa Tončijem Huljićem, gde će započeti rad na albumu za svetsko tržište
U stalnoj sam komunikaciji sa svojim fanovima
Učesnik prvog serijala rijaliti šou programa „Operacija Trijumf", stekao je velike simpatije brojnih obožavateljki, sa kojima se rado druži.
Pobednik hrvatskog izbora za pesmu „Evrovizije", pevač Igor Cukrov, izdaje dva albuma. Posle turneje sa „Operacijom Trijumf" po Crnoj Gori, koja će trajati do 15. avgusta, vraća se u Hrvatsku. U svojoj zemlji će započeti sa radom na prvom albumu za balkansko tržište, na kome će se, pored novih pesama, naći i pesme sa „Evrovizije" - „Lepa Tena" i „Mesečar", sa Splitskog festivala. Međutim, Cukrovljeve ambicije se tu ne završavaju. Ambiciozni pevač na jesen putuje u London sa Tončijem Huljićem, gde će početi rad na albumu za svetsko tržište.
- Prezadovoljan sam saradnjom sa „Emoušnom". Znam kako mi je bilo teško pre akademije da napravim medijski proboj. Kada sam izašao iz „Operacije Trijumf", gostovao sam u svim bivšim jugoslovenskim republikama i video koliko me publika voli. Na „Dori" ne bih pobedio bez te popularnosti, koju sam stekao u ovom regionalnom rijaliti programu - rekao je Cukrov za Pravdu.
Posle finalne gala večeri, uspesi mladog hrvatskog pevača su se samo nizali. Pobeda na „Dori", put u Moskvu, a sve to je za posledicu imalo i veliku popularnost.
- Uživam u svemu šta mi se dešava. U medijskoj pažnji i popularnosti. U stalnoj sam komunikaciji sa svojim fanovima. Odgovorim na svaku poruku na „Fejsbuku". Desi mi se često i da odvedem na piće svoje obožavateljke. Upoznamo se, popijemo piće i popričamo. Njima mnogo znači kada odvojim malo svog vremena za njih - priznao nam je mladi pevač.
Igor je još uvek u srećnoj emotivnoj vezi sa svojom dugogodišnjom devojkom Adelom, koja ima razumevanja za njegova druženja sa obožavateljkama.
- Adela razume moju popularnost. Ne bih previše da pričam o nama. Dok sam bio na akademiji, naš odnos je bio pod budnim okom javnosti, i ja sam to nesvesno dozvolio. Samo ću reći da smo srećni, zaljubljeni, i da želim da je sačuvam od medija - zaključio je Cukrov.



- I am satisfied with cooperation with Emotion. I know that we were difficult to make before the Academy through the media. When I came out of the "Operation Triumph", I have visited in all former Yugoslav republics, and see how the audience likes me. In the "Dora" I would not win without the popularity, which I have made in this regional rijaliti program - said Cukrov for Pravda.

- I enjoy everything what is happening to me. In the media attention and popularity. I am in constant communication with my fans. Respond to each message in the facebook. Happens to me often to take a drink with my fans. Know them, we drink and talk. They mean a lot when you take the time for them - admitted the young singer.

- Adela understand my popularity. I do not like too much to talk about us. While I was at the academy, our relationship has been under the watchful eye of the public, and I have unconsciously allowed. I will only say that we are happy, love, and want to save it from the media - concluded Cukrov.


Last edited by marka on Mon Jul 27 2009, 17:32; edited 1 time in total
Back to top Go down
sg
Stalni član
Stalni član



Broj poruka : 109
Datum upisa : 2009-05-19

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeMon Jul 27 2009, 17:23

Back to top Go down
vita
Admin
Admin
vita


Broj poruka : 1852
Datum upisa : 2009-05-20
Godina : 46

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeTue Jul 28 2009, 12:32

Super! Hvala na infu, sg! team
Back to top Go down
Rada_90
Stalni član
Stalni član
Rada_90


Broj poruka : 759
Datum upisa : 2009-05-19
Godina : 33
Lokacija : Modriča-BiH

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeThu Jul 30 2009, 09:10

Hvala svima na info jupi2 bliss
Back to top Go down
http://sonjabakic.motionsforum.com/forum.htm
sg
Stalni član
Stalni član



Broj poruka : 109
Datum upisa : 2009-05-19

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeFri Jul 31 2009, 22:19

Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 2938
Datum upisa : 2009-05-17
Godina : 33
Lokacija : srbija

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeFri Jul 31 2009, 22:22

Hvala Sg...kako li ce Igor sve to da postigne...
Back to top Go down
http://igorcukrov.express-forum.net
sg
Stalni član
Stalni član



Broj poruka : 109
Datum upisa : 2009-05-19

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeFri Jul 31 2009, 22:38

pa nije mu to daleko..a i platiti će mu..ma, samo nek se reklamira
Back to top Go down
vita
Admin
Admin
vita


Broj poruka : 1852
Datum upisa : 2009-05-20
Godina : 46

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeSat Aug 01 2009, 14:11

ma da, samo neka ide dalje, sad to bas i treba...pevaj
Back to top Go down
Ana
Vip član
Vip član
Ana


Broj poruka : 137
Datum upisa : 2009-06-20
Lokacija : Svetska putnica

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeSat Aug 01 2009, 15:28

Divno, divno!

Tako se radujem sto puno radi i nastupa, sto mu se snovi ostvaruju, sto ima toliko predivnih planova :)

Nadam se da ce mi se pruziti prilika da ga cujem i uzivo!
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeThu Aug 06 2009, 11:43

Back to top Go down
Gost
Guest




IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeThu Aug 06 2009, 20:19

Back to top Go down
MiaOs12
Vip član
Vip član
MiaOs12


Broj poruka : 617
Datum upisa : 2009-05-19
Godina : 27
Lokacija : Osijek

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeSat Aug 08 2009, 22:51

NOĆ GRAND HOTELA PARK
VIDEO: Posljednje pripreme Igora Cukrova pred večerašnji koncert

Večeras se u Uvali Lapad održava Noć Grand Hotela Lapad. Program će voditi Nikolina Pišek, a nastupiti će grupa ET, Baruni te ovogodišnji pobjednik Dore Igor Cukrov. Na programu je još i modna revija naše Andree Zvono, a kao specijalni gost najavljen je aktualni mistera Hrvatske Dino Bubičić.

Pogledajte video s posljednjih priprema za koncert na kojem je Igor Cukrov pobrao simpatije kupača i prolaznika...


http://dubrovacki.hr/clanak/9982/video-posljednje-pripreme-igora-cukrova-pred-vecerasnji-koncert?sid=3a59b17a44dca0ed3a7a36d7581611ef
Back to top Go down
Ana
Vip član
Vip član
Ana


Broj poruka : 137
Datum upisa : 2009-06-20
Lokacija : Svetska putnica

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeSat Aug 08 2009, 23:31

Savrseno - pogledajte video, odlican je !

Hvala, Mia :)
Back to top Go down
vita
Admin
Admin
vita


Broj poruka : 1852
Datum upisa : 2009-05-20
Godina : 46

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeSun Aug 09 2009, 09:18

Hvala, Mia! Doista impresivno...! superocena
Back to top Go down
sg
Stalni član
Stalni član



Broj poruka : 109
Datum upisa : 2009-05-19

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeSun Aug 09 2009, 09:30

Back to top Go down
Ana
Vip član
Vip član
Ana


Broj poruka : 137
Datum upisa : 2009-06-20
Lokacija : Svetska putnica

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeSun Aug 09 2009, 09:44

Igor je odlican!

RASTURAAAAAAAAAAAAAAAAA

baloni
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeThu Aug 13 2009, 10:19

Milica Majstorović i Igor Cukrov pevaju u subotu na Adi

Autor: "Blic"

Objavljeno: 13.08.2009 09:29
IGOR U NOVINAMA - Page 9 R1ydz4
Nekadašnji studenti „Operacije trijumf” Milica Majstorović i Igor Cukrov nastupiće u subotu na Adi Ciganliji u okviru promocije kviza „Distraction”, koju organizuju producentska kuća „Emotion” i „Samsung”. Promocija „Leto uz Distraction” je novi koncept zabavnog subotnjeg popodneva na Adi Ciganliji (kod kupatila) gde će od 15 do 17 časova voditelji Dragan Marinković Maca i Marijana Mićić, uz pevačku pomoć Milice i Igora, prirediti zanimljive igrice iz kviza „Distraction”, koji će se od jeseni emitovati u čitavom regionu. Milica i Igor, koji su nakratko izostali sa crnogorske turneje, na Adi će izvesti popularne hitove koje su pevali tokom serijala, ali će i promovisati nove pesme - Cukrov singl „Mesečar”, sa kojim se nedavno predstavio na Splitskom festivalu, a Milica pesmu „Svaka tvoja laž”, koju je snimila nakon hita „Savršeni par”.


http://www.svet.rs/clanak/milica-majstorovi%C4%87-i-igor-cukrov-pevaju-u-subotu-na-adi
Back to top Go down
Rada_90
Stalni član
Stalni član
Rada_90


Broj poruka : 759
Datum upisa : 2009-05-19
Godina : 33
Lokacija : Modriča-BiH

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeThu Aug 13 2009, 17:30

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Milicaiigorpevajunaadi
Back to top Go down
http://sonjabakic.motionsforum.com/forum.htm
sg
Stalni član
Stalni član



Broj poruka : 109
Datum upisa : 2009-05-19

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeSat Aug 15 2009, 00:01

Back to top Go down
SonyGirl7(L)Igor
Vip član
Vip član
SonyGirl7(L)Igor


Broj poruka : 430
Datum upisa : 2009-05-19
Godina : 28
Lokacija : VG

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeSun Aug 16 2009, 11:56

Ajme majko moja.. Jesam se načitala svega.. ufff... tek došla nakon mjesec dana ljeta pa se nakupilo...
Back to top Go down
vita
Admin
Admin
vita


Broj poruka : 1852
Datum upisa : 2009-05-20
Godina : 46

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeFri Aug 21 2009, 14:59

Back to top Go down
sg
Stalni član
Stalni član



Broj poruka : 109
Datum upisa : 2009-05-19

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeTue Aug 25 2009, 22:49

Back to top Go down
MiaOs12
Vip član
Vip član
MiaOs12


Broj poruka : 617
Datum upisa : 2009-05-19
Godina : 27
Lokacija : Osijek

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeThu Aug 27 2009, 19:59

iz magazina stars...nešto sam slikala...a drugo ču pisat...ako nešto newidite da piše..recite....to najbolje što sam mogla učiniti... giveheart

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Fotografija0003q.th IGOR U NOVINAMA - Page 9 Fotografija0004.th IGOR U NOVINAMA - Page 9 Fotografija0005.th IGOR U NOVINAMA - Page 9 Fotografija0007.th IGOR U NOVINAMA - Page 9 Fotografija0008x.th https://2img.net/r/ihimizer/i/fotografija0010.jpg/ IGOR U NOVINAMA - Page 9 Fotografija0011.th

e sad nastavak od slike br.5....

Haha!''Smije se Igor koji će ovih dana snimati spot za pjesmu ''Mjesečar'' koji će biti svjetski. ''Scenarija za spot je strašan,od scena borbe do akrobatskih padova sa zgrade,snimat će se novom tehnologijom kojom su snimani ''Matrix'' i slični filmovi.Znate ono-netko je u zraku,a puno kamera oko njega u slow motionu prati svaki njegov pokret,jedva čekam''.Puno Igor radi pa je morao privremeno dati baki svog psa Neru,a i zamrznuti godinu na faksu. ''Nera je u Vodicama,pazi je baka,mada ne znam koliko će još moći jer taj je pas svaki dan sve jači i jači,sumnjam da ga netko kuklja stereoidima dok mene nema!Ha ha!Što se faksa tiče nedostaje mi,nismo nas dvoje još rješili računeali rješit ćemo!''Pokušali smo Cukrova nagovoriti da umjetničko ime promjeni u Šećerko...''Ime koje nosim svaki dan moje je umjetničko ime,ali za vas sam Šećerko ako vam je tako draže,neki me prijatelji još tako zovu pa možete i vi jer vas smatram prijateljima!'' Ma zar nije sladak! Što smo ono pričali...


i toe to...sad neznam dal mie bilo lakše swe pisat ili slikat dok mi fotič i mobilni nisu crknuli...hahaha...koi sam ja kreten.... klik na sliku ful size i onda opet klik na sliku...i josh jednom koi sam ja kreten...
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 2938
Datum upisa : 2009-05-17
Godina : 33
Lokacija : srbija

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeThu Aug 27 2009, 20:17

Jaaaaoj preslatko...Ja se javljam da cuvam neru...Obozavam je !

giveheart
Back to top Go down
http://igorcukrov.express-forum.net
MiaOs12
Vip član
Vip član
MiaOs12


Broj poruka : 617
Datum upisa : 2009-05-19
Godina : 27
Lokacija : Osijek

IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitimeThu Aug 27 2009, 20:25

btw naslow wam je Tonči bi me našao makar bio na Marsu...

e lidija ewo ti ta slika.... IGOR U NOVINAMA - Page 9 Fotografija0012c.th
Back to top Go down
Sponsored content





IGOR U NOVINAMA - Page 9 Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA - Page 9 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
IGOR U NOVINAMA
Back to top 
Page 9 of 15Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» IGOR NA AKADEMIJI
» *IGOR GALE*
» GENERAL DISCUSSION ABOUT IGOR
» IGOR CUKROV PAGE NA YOUTUBE-U
» VESTI O IGORU/ NEWS ABOUT IGOR

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
FANCLUB FORUM IGOR CUKROV :: IGOR CUKROV-NAŠ TENOR/IGOR CUKROV-OUR TENOR :: IGOR VIJESTI/IGOR NEWS-
Jump to: