FANCLUB FORUM IGOR CUKROV
Dobrodošli na FanClub Forum Igora Cukrova!!!
Welcome to FanClub Forum Igor Cukrov!!!
FANCLUB FORUM IGOR CUKROV
Dobrodošli na FanClub Forum Igora Cukrova!!!
Welcome to FanClub Forum Igor Cukrov!!!
FANCLUB FORUM IGOR CUKROV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog infb stranica

 

 IGOR U NOVINAMA

Go down 
+19
božidarka
vesnaM
Larnaka
mara90n
Ana
Davor
sg
Оксана
skoro_normalna13
SonyGirl7(L)Igor
lili
KatjaRusija
MiaOs12
maja_sk
Vesna
Admin
marka
Rada_90
*Tijana*
23 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AuthorMessage
*Tijana*
Admin
Admin
*Tijana*


Broj poruka : 1441
Datum upisa : 2009-05-17
Godina : 31
Lokacija : In my own fairytale...

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 12:22

Sasvim očekivano, plasmanom na 54. “Pesmi Evroviziji” naši susedi Bosanci i Hrvati nisu zadovoljni. “Bistra voda”, koja je važila za favorita, osvojila je tek deveto mesto, a “Lijepa Tena” osamnaesto. I pored neuspeha, pevači ponosno najavljuju nove projekte koje će uskoro realizovati.
IGOR U NOVINAMA 2ajp6p2
Tako lider "Regine" Aco Čović ističe da je njegova grupa nakon finala dobila čak nekoliko ponuda za snimanje dueta. ''Predstavnici Azerbejdžana i Turske žele sa nama da snime duete, kao i još nekoliko izvođača koji se nisu plasirali u finale. Dobili smo ponude i da snimimo albume za rusko i tursko tržište. To je priznanje da smo imali dobru pesmu i da smo zaslužili više od devetog mesta”, kaže Aco. Za razliku od njega, izgleda da je Cukrov osetio mnogo više gorčine u ustima. “Zadovoljan sam nastupom. Izmamio je suze radosnice našim navijačima ne samo u Hrvatskoj nego i u Engleskoj i Nemačkoj. Ipak, plasmanom nisam zadovoljan. Čovek se mora zapitati da li je to muzičko takmičenje ili modna revija, a glasanje je čista politika”, kaže Igor pri čemu je zaboravio na činjenicu da je u finale Evrosonga ušao isključivo zahvaljujući žiriju, jer je po glasovima gledalaca zauzeo tek 13. mesto. Njegov nastup se navodno dopao i čuvenoj američkoj voditeljki Opri Vinfri, te se nada će ga ubrzo ugostiti u svom studiju u Njujorku. “Nadam se da ćemo gostovati kod nje u emisiji. Voleo bih da se oprobam i na ruskom tržište, jer mislim da će me oni prihvatiti bolje od Engleza”, dodaje Cukrov.
Back to top Go down
Rada_90
Stalni član
Stalni član
Rada_90


Broj poruka : 759
Datum upisa : 2009-05-19
Godina : 33
Lokacija : Modriča-BiH

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 13:44

Igor Cukrov o Eurosongu

Eurosong: Ni sam Cukrov ne zna je li 18. pozicija razočarenje ili ne

“NI EUROSONG nije više što je nekad bio”, bio je najčešći komentar nakon jučerašnjih tri i pol sata parade kiča i neukusa. Dodajmo da on to već odavno nije, ali ta je činjenica sinoć postala brutalno jasna. Doduše, i takav nikakav Eurosong prati pola Europe, neki da bi se nasmijali, a neki da bi potrošili koji telefonski impuls više. I jedni i drugi jučer su svjedočili našem debaklu.

“Po kladionicama smo otišli zadnji – od 42 zemlje trebali smo biti 42., vraćamo se 18″

I ovo nije kritiziranje bez pokrića, ovo je samo realnost koja se može vidjeti i predočiti “crno na bijelo”. Od “Tenina” osamnaestog mjesta bili su gori samo neshvaćeni Kraljevi Ulice koji su godinu dana ranije završili kao 21. Netom nakon povratka iz Moskve mladi, a usudili bismo se reći i neiskusni, Igor Cukrov izjavio je kako je razočaran. “Blago sam razočaran s rezultatom”, izjavio je Igor za HRT. Očito je i sam bio svjestan situacije.

No, njegov mentor ne misli tako. “Po kladionicama smo otišli zadnji – od 42 zemlje trebali smo biti 42., vraćamo se kao 18. Po tome bi, dakle, trebali biti zadovoljni”, izjavio je Tonči Huljić. “Vrlo srdačno primljeni smo u Rusiji, a Igor je nastupao u emisijama na televiziji. Ipak jedini dobitnici su Norveška i Island jer pogledajte što su sve uložili i koga su poslali Velika Britanija i Francuska, a kako su završili”, rekao je Tonči koji je pomalo podsjećao na školarca koji se pokušava izvući iz neke gabule. Nakon što je “šef ekspedicije” rekao svoje, Igor se također odlučio “opravdati” s onom, “a bolje i 18. nego zadnji”.

“Iako sam očekivao bolji plasman, biti među prvih pet, ako ne i prvi, Eurosong me nije razočarao jer su mi kladionice prognozirale zadnje mjesto, a završio sam kao 18. od 25″, prokomentirao je kasnije Cukrov za Večernji list. Nakon još jednog eurosongskog propasta čelnici Dore možda bi trebali razmisliti o korjenitoj promjeni jer zadnjih osam godina ne uspijevamo dogurati niti do jednoznamenkastog plasmana, a kamo li pobijediti. Europa bi s pravom uskoro mogla reći da “Hrvatska nema sluha”.

Izvor: Index
Back to top Go down
http://sonjabakic.motionsforum.com/forum.htm
Rada_90
Stalni član
Stalni član
Rada_90


Broj poruka : 759
Datum upisa : 2009-05-19
Godina : 33
Lokacija : Modriča-BiH

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 13:44

Cukrov: Je li to Eurosong ili nekakva modna revija?

Zadovoljan sam nastupom. Izmamio je suze radosnice našim navijačima ne samo u Hrvatskoj nego i u Engleskoj te Njemačkoj, kaže Igor Cukrov. Hrvatski predstavnici su u rano nedjeljno popodne sletjeli u Zagreb. Na 54. Eurosongu u Moskvi u kokurenciji 25 država osvojili su 18. mjesto.
- Nisam zadovoljan plasmanom. Čovjek se zapita je li to glazbeno natjecanje ili modna revija, a glasovanje je čista politika - rekao je Cukrov, kojem su glasove dali BiH (maksimalnih 12) i ostale ex-Yu države te Moldavija i Azerbajdžan. Cukrov uskoro počinje s Tonijem Huljićem i poznatim britanskim producentom Melom Bushom snimati album za englesko tržište, a za njega i Andreu Šušnjaru zainteresirala se i Oprah Winfrey.
- Nadam se da ćemo gostovati kod nje u showu. Volio bih se probiti na rusko tržište, mislim da će me prihvatiti bolje od Engleza - rekao je Igor.

Izvor: 24sata
Back to top Go down
http://sonjabakic.motionsforum.com/forum.htm
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 13:47

29.09.2008. | 21:37

Počela Operacija Trijumf: članica žirija pala s bine!
Na trijum juriša i Splićo

Među 22 kandidata iz gotovo svih država s područja bivše Jugoslavije, osim (naravno) Slovenije, našao se i jedan Splićanin - Igor Cukrov, 24-godišnji student teologije.

Iz Lijepe naše, s Igorom na pobjedu jurišaju i Andrea Harapin iz Kutine, Zagrepčanka Antonija Besednik, Ana Bebić iz Metkovića i Tomislav Kramarić iz Bjelovara.

Svi su se uspjeli upisati na Akademiju Operacije Trijumf - dakle, idu dalje.
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 13:47

Posljednja gala večer, na kojoj se od natjecanja definitivno oprostio Tomislav, donijela je i prve nominacije, a tko će ostati u daljnjoj borbi, Nikola Paunović ili Ivana Nikodijević, odlučit će glasovanje gledatelja u idućih tjedan dana.

Naime, žiri je po pravilima nominirao četiri studenta, od kojih je ravnatelj akademije Saša Dragić spasio Vukašina Brajića, dok su studenti svojim glasovima spasili Ninu Petković, a imunitet je osvojio Aleksandar Belov.

Nominaciju je, pak, najteže prihvatio Vukašin, koji je samouvjereno ustvrdio: “Smatram da sam nominiran jer se na vrhu boje konkurencije!”

I ovaj put u showu su nastupile poznate pjevačke zvijezde, Zagrepčanka Antonija Besednik pjevala je sa Severinom “Gas, gas”, dok je Splićanin Igor Cukrov odlično otpjevao pjesmu “Leđa o leđa” sa Željkom Joksimovićem.
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 13:48

13.10.2008. | 22:17

Operacija Trijumf: Nominirana Antonija se rasplakala i htjela napustiti show
Splićanin Igor Cukrov odlično je u duetu s kolegom studentom, nervoznim Vukašinom Brajićem, otpjevao pjesmu "Supermen"
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 13:49

Alka Vuica: Splićanin je moj favorit, Huljić reagira grozno
Igor Cukrov pjeva fantastično, u maniri Claudija Ville i super izgleda. Tonči je, pak, Jasmini uzvratio poput mladića koji je s djevojkom prekinuo vezu, pa mu je sad odvratna...
Splićanin Igor Cukrov, jedan od natjecatelja glazbenog reality showa “Operacija trijumf”, ljubimac je Alke Vuice, kantautorice i kolumnistice, a njemu uz bok poznata je autorica tekstova brojnih hitova svrstala favoriziranog makedonskog kandidata Aleksandra Belova.

- Najbolji mi je bio Bocelli”, uz smijeh je komentirala Alka aludirajući na Igorovu preksinoćnju izvedbu “Con te partiro” koju u originalu izvodi popularni talijanski tenor.

- Dečko pjeva fantastično, super izgleda, ima šarm u očima. Ma nosi pjesmu na licu..., a pjeva u maniri starih pjevača poput Claudija Ville. Baš ima karizmu svjetske zvijezde. Izgleda kao Apolon - nije štedjela hvalospjeve Alka priznajući i kako je, baš kao što se zbog ispadanja ljutito izjasnila Jasmina Midžić, znala da će natjecanje dalje nastaviti Danijel Pavlović, polubrat pjevačice Marije Šerifović.
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 13:51

12.11.2008. | 10:56

POZNATI O OPERACIJI TRIJUMF Karan: Sviđa mi se što se studenti ne boje autoriteta
Splićanin Igor Cukrov, koji slovi za jednog od favorita, izveo je pjesmu “Poludeću”.

- Momak ima odličan glas i ima što pokazati. No katkad opći dojam ovisi i o tome kako ti neka pjesma leži - komentira splitski pjevač, te dodaje kako se ga se dojmio i Sonjin duet s Kaliopi, dok je za Metkovčanku Anu Bebić, koja je prema mišljenju žirija “mlako” odradila nastup s Beyonceinom pjesmom “Crazy in Love”, kazao da je “jako simpatična i ima lijep glas”.
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 13:53

20.11.2008. | 17:45

hrvatska uzdanica iz ‘trijumfa’ dobiva veliku priliku
OT suradnja: Huljić piše Igoru Cukrovu pjesmu za ‘Doru’
Boris Đurđević i Miro Buljan nade polažu u mladu Franku Batelić, dok Denis Dumančić sklada za klapu ‘Intrade
IGOR U NOVINAMA 2uynno4
Splićanina Igora Cukrova, natjecatelja “Operacije Trijumf“, po svemu sudeći već čeka mjesto na “Dori“ zahvaljujući splitskom skladatelju Tončiju Huljiću, koji se odazvao pozivu HTV-a upućenom desetorici izvođenih domaćih autora za izbor hrvatske pjesme za “Eurosong“.

A Huljić je odlučio pjesmu povjeriti jednom od muških “OT“ kandidata opernoga glasa. S obzirom na dosadašnje nastupe u “Operaciji Trijumf“ prilikom kojih je demonstrirao vokalne mogućnosti, ali i Pravilnik “Dore“ koji obvezuje hrvatsko državljanstvo, Huljićeva uzdanica može biti samo Cukrov!

Premda je splitski hitmejker i uspješan poslovni čovjek u više navrata izjavljivao kako ga više neće vidjeti domaće natjecanje za “Eurosong”, predomislio se, i to zbog, kako je javno ustvrdio, promocije natjecatelja reality showa u čijemu žiriju sjedi.
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 13:54

25.11.2008. | 17:24

poznati estradnjaci za ‘slobodnu’ komentiraju rađanje zvijezda u ‘trijumfu’
Ivana Kovač: Ana Bebić me oduševljava kao osoba i pjevačica
Što se pak splitskog kandidata Igora Cukrova tiče, koji je na gala-večeri publiku i žiri oduševio izvedbom pjesme “Ako ima boga”, koju u originalu izvodi grupa “Bijelo dugme”, kći pjevačke legende Miše Kovača smatra da je pred njim blistava budućnost.

- Cukrov je stvarno fenomenalan. Pokazao je da se odlično snalazi u svim glazbenim žanrovima. Bilo bi mi drago da se priča o tome kako Tonči Huljić za njega piše pjesmu za “Doru” zaista pokaže istinitom - veli Ivana, dodajući kako je ovaj put loš nastup imao Aleksandar Belov, inače tradicionalni favorit publike.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 2938
Datum upisa : 2009-05-17
Godina : 33
Lokacija : srbija

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 13:54

Hvala Lidijice!
Back to top Go down
http://igorcukrov.express-forum.net
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 13:55

23.12.2008. | 00:27

Operacija Trijumf: Sonja ispala iz natjecanja, nominirani Vukašin i Igor

Samo dva tjedna prije velikog finla, Operaciju Trijumf napustila je studentica upečatljiva glasa, Sonja.
Teško skrivajući šok i razočarenje Sonja se pokušala utješiti kako je možda bolje da je ipala sda nego u finalu, no bilo je i više nego jasno da bi se rado zamjenila sa bilo kojim od studenata koji nastavljaju natjevcnje iz koje bi se trebala roditi novav elika balkanska zvijezda.

Osim Sonje šokirani su bili i nominirani Vukašin i Igor, po mnogima glavni favoriti showa, a u novonstalaj situaciji posebno se teško snašao Splićanin Igor koji do sada još nikada nije bio nominiran te se čak naveliko šuškalo kako uživa posebnu zaštitu Tonča Huljića koji od njega namjerava napraviti još jedan od svojih prepoznatljivih zvjezdanih proizvoda.

Koliko je jak Huljićev utjecaj doznat ćemo već u slijedećoj emisiji kada će Akademiju zauvijek napustiti ili Igor ili Vukašin čije je mnogobrojno glasačko tijelo tijekom proteklog tjedna uspjelo iz igre izbaciti talentiranu Sonju.
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 13:56

afirmirani estradnjaci za ‘slobodnu’ komentiraju rađanje zvijezda u ‘operaciji trijumf’
Emilija Kokić: Sviđa mi se beskompromisni Danijel

Najbolji nastup na gala-večeri definitivno je imao Igor Cukrov. Svidjela mi se njegova ideja o interpretaciji pjesme “Angie”. Ima onih koji nemaju tu ideju pa kopiraju vokal u originalu, što mislim da nije dobro.
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 13:58

29.12.2008. | 23:00

OT Tonči Huljić: Nepravedno je što je Igor Cukrov ispao (VIDEO)
IGOR U NOVINAMA 2nbwzde
Prve nominacije u Operaciji trijum pokazale su se kobnima za Igora Cukrova iz Splita, koji je u konkurenciji s Vukašinom iz Bosne i Hercegovine ispao iz daljnjeg natjecanja. Kada je objavljeno da je publika spasila Vukašina, član žirija Tonči Huljić izjavio je da je Igor žrtva taktiziranja ostalih natjecatelja.

- Nepravedno je ispao iz finala - kazao je Huljić.

Ismeta Krvavac, druga članica žirija, pohvalila je Igorov tenor i izvedbu Angie s prošle gala večeri, a Huljić mu je obećao da će ga dovesti na Doru i prometnuti u svjetsku zvijezdu.
Cukrov je poraz podnio stoički, s osmjehom na licu. Ispričao se svim studentima koje je možda uvrijedio svojim šalama te je čestitao rivalu Vukašinu na pobjedi, dodavši kako natjecatelj iz BiH ima širi glazbeni dijapazon pa time i širu publiku.

Rekao je da mu je žao što su ispale Sonja, koju je već vidio u finalu, i Milica, koju smatra izvrsnom pjevačicom. O svojoj svađi s Jasminom kazao je kako je bila riječ o nesporazumu te da vjeruje da će njih dvoje sjesti i popričati.
Kazao je da se prije pet godina, kad je organiziran Big Brother poželio sudjelovati u nekoj glazbenoj varijanti tog showa pa je bio prsretan kad su mu se iz Emotiona, koji stoji iza OT, uputili poziv za sudelovanje.

- Ovo ću iskustvo pamtiti samo po pozitivnom. Znalo je biti teško psihički, jer su mi nedostajali voljeni ljudi te mir i tišina, ali što se mene tiče, mogao sam ostati ovdje još dvije godine. Presretan sam što mi se pružila ovakva prilika i mislim da će stvari od sada za mene krenuti samo nabolje - zaključio je.
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 13:59

01.01.2009. | 15:47

estradnjaci samo za ‘slobodnu’ komentiraju rađanje zvijezda u ‘trijumfu’
Luka Nižetić: Drago mi je što Huljić ima planove sa Cukrovom
Za oko mu je zapeo i eliminirani Splićanin Igor Cukrov, na kojega je “naletio” već u počecima emitiranja showa.
IGOR U NOVINAMA 2wnbtx5
- Igor odlično pjeva... Baš je super što ide na ‘Doru’ i što Tonči Huljić već ima neki plan s njim - ustvrdio je Luka, ne skrivajući kako nema ništa protiv žirija oštrijeg jezika, što su mnogi komentatori “Operacije Trijumf” zamjerali splitskom skladatelju.

- Ne valja kada žiri ide niz dlaku natjecateljima. Nekad treba pokazati ljudima kako nije sve baš tako bajno, jer svi uglavnom dobivaju pohvale - objasnio je Luka Nižetić i za svojega glavnog favorita “OT-a” proglasio “simpatičnog veseljaka” - voditelja Macu.
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 14:00

07.01.2009. | 12:14

Zvijezde u usponu: Ana Bebić i Igor Cukrov na Dori 2009.
Metkovčanka Ana Bebić, sudionica regionalnog reality showa “Operacija Trijumf”, neće dugo čekati novu priliku za dokazivanje - publici će se predstaviti na idućoj Dori, pjesmom “Mrzim spore stvari” Nene Ninčevića, baš kao i njezin splitski kolega iz “OT” showa Igor Cukrov, kojega je u svoje ruke uzeo Tonči Huljić, obećavši mu da će od njega napraviti zvijezdu.

- Ana će biti totalno drugačija od ostalih, pjesma je moderna, mladenačka i buntovna. Zvuči potpuno zapadnjački - rekao nam je skladatelj Ninčević.
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 14:03

10.02.2009. | 21:49

finalist realityja ‘operacija trijumf’ ne skriva ambicije vezane uza svoj debitantski nastup na ‘dori’
Igor Cukrov bi žarko s flamenkom na ‘Eurosong’ u Moskvu
IGOR U NOVINAMA 28iq2s3
Volio bih ići u Moskvu. Nekako bi mi baš odgovarala. Ha, ha... Uostalom, zašto ne i pobjeda u mom slučaju?! Mislim da bi u Beogradu bili ponosni kada bi netko od njihovih sudionika “Operacije Trijumf” otišao na “Pjesmu Eurovizije” u Rusiju - ne skriva ambicije Splićanin Igor Cukrov koji će uskoro debitirati na “Dori” s pjesmom “Lijepa Tena” autorskog dvojca Vjekoslave i Tončija Huljića.

Glazbenik kojega je javnost upoznala kao jednog od natjecatelja prvog regionalnog glazbenog reality showa pozornost je trenutačno fokusirao na domaći izbor za “Eurosong”.

Zahvaljujući kontaktima stečenim u Beogradu za odvijanja “OT-a”, ovih će dana u Split stići koreografkinja Milica Cerović kako bi mu osmislila opatijski nastup.

- Pjesma je lijepa, pravi mediteranski pop s elementima flamenka. Ima tu i Maroka, Italije, Sicilije, Alžira... - opisom je melodije Cukrov gotovo obuhvatio cijeli Mediteran ne skrivajući oduševljenje uratkom bračnog para Huljić. Uspješni mu je splitski skladatelj ionako već obećao zvjezdanu karijeru.

- Ma Vjekoslava i Tonči su s aranžerom Remijem Kazinotijem napravili odličan posao. Neću plesati flamenko, ali ću se svakako ponašati na sceni u skladu s tim plesom - najavljuje pjevač čiji je vokal već osvojio simpatije publike za sudjelovanja u “Operaciji Trijumf”.

Polako već, kaže, kontaktira i s autorima zbog pjesama koje će se naći na njegovu prvom solističkom albumu, a nakon “Dore” čeka ga i turneja s ostalim polaznicima “OT Akademije”.

- Dogovor je da se čeka i “Beovizija” u Srbiji na kojoj će se 8. ožujka birati njihov predstavnik za “Eurosong”. Dosta nas je sada okupirano nacionalnim natjecanjima za “Pjesmu Eurovizije”, pa je bolje da se najprije posvetimo njima - smatra Cukrov.

Ambicije su neskrivene, a znakovit je i Huljićev povratak na “Doru” nakon svojedobnog zbogom domaćem izboru za “Eurosong”.
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 14:04

13.02.2009. | 11:26

ususret ‘dori’ HTV snimao ‘filmiće’ o dalmatinskim izvođačima
Igor Cukrov TV-ekipu prošetao po peškariji, Ana Bebić ih odvela u kafić
S Igorom Cukrovom i njegovim pratećim vokalom Andreom Šušnjarom zaputili su se put splitske Rive, tržnice i Peristila, a s Ivom Giannijem Gamulinom u središte Trogira.

Grupa “Viva” HTV-ovu je ekipu odvela na poljudski stadion i priuštila im zabavu u popularnom splitskom okupljalištu “Sing Sing”. Tomislav Bralić i klapa “Intrade” prošetali su, pak, zadarskom Kalelargom i obišli Trg pet bunara, dok je Ana Bebić zagrebačku ekipu ugostila u svojemu domu i omiljenom kafiću u Metkoviću.

Dva Dalmatinca sa zagrebačkom adresom - Hari Rončević i Dražen Žanko - svoja će predstavljanja gledateljima snimiti u metropoli. Hari će zaigrati tenis, a Žanko bi, po ideji HTV-ovih urednika, trebao do zvjezdarnice.
Back to top Go down
Rada_90
Stalni član
Stalni član
Rada_90


Broj poruka : 759
Datum upisa : 2009-05-19
Godina : 33
Lokacija : Modriča-BiH

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 14:05

Hvala Lidija giveheart
Back to top Go down
http://sonjabakic.motionsforum.com/forum.htm
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 14:06

28.02.2009. | 22:35

Igor Cukrov putuje na Eurosong u Moskvu, novi trijumf obitelji Huljić (VIDEO i FOTOGALERIJA)

Splićanin Igor Cukrov putuje s „Lijepom Tenom“ u Moskvu u kojoj će u svibnju predstavljati Hrvatsku na „Eurosongu“. Favorit domaćeg natjecanja za „Pjesmu Eurovizije“ sinoć je u Opatiji očekivano osvojio „Doru“ s pjesmom bračnog para Vjekoslava i Tonči Huljić zahvaljujući telefonskim glasovima TV gledatelja i najvišim ocjenama žirija.
IGOR U NOVINAMA Aekzu8
- Izvan sebe sam. Stvarno ne mogu vjerovati da mi se ovo dogodilo u životu. Mislio sam da se ovakve stvari ne događaju malim ljudima. Ja sam bio te sreće. Neki ljudi, kao Dado Topić, ovakve stvari dožive u jednom drugom životnom razdoblju - uzvratio je sa suzom u oku uzbuđeni pobjednik voditeljici Danieli Trbović na njezinu konstataciju kako je još zapravo dijete.

Jedan od sudionika „Operacije Trijumf“ tako je ispunio misiju na ovogodišnjoj „Dori“, baš kao i njegov glazbeni mentor Tonči Huljić koji mu je još za trajanja „OT-a“ obećao blistavu karijeru.

I zbog njega se, uostalom, kao autor odlučio vratiti natjecanju kojemu je nekoć kazao izričito „zbogom“. Splitski je autor pobjedu posvetio pokojnim roditeljima, te posebno majci kojoj je sutra godišnjica.

Na drugom su mjestu, sa samom bodom manje od Cukrova, završili Tomislav Bralić i klapa „Intrade“, na treće su se plasirale djevojke iz skupine „Feminnem“, dok je četvrto zauzeo Ivo Gamulin Gianni.

Tomislav Bralić još je jučer, zahvaljujući pobjedi u polufinalu, vjerovao u najveći broj glasova publike u završnici što se na koncu i obistinilo, ali je itekako bio svjestan presudne uloge stručnog ocjenjivačkog suda.

- Mislim da ćemo po glasovima naroda sigurno pobijediti i u finalu. Devedeset i devet posto… Ako netko dvoji hoće li poslati nas ili ne neka zna kako završi priča kada Zadrani idu na 'Euroviziju - s nadom je u glasu izjavio Tomislav Bralić na jučerašnjoj press konferenciji uoči finala aludirajući na nekadašnji uspjeh „Rive“.

Uz simpatičnog Zadranina pobjedi su se otvoreno nadale i članice grupe „Feminnem“ koje su u Opatiji, osim na pozornici, najviše vremena provele na internetu u press centru provjeravajući forume na temu „Dore“ i pozivajući obožavatelje da glasaju za njih.

Ambicioznog Igora Cukrova koji je još prije mjesec dana otkrio želju za odlaskom u Moskvu na jučerašnjoj je press konferenciji 'zamijenio' njegov skladatelj i glazbeni mentor Tonči Huljić opravdavši njegov izostanak pripremom za probu „zahtjevne pjesme“ čiju je izvedbu svojim glasom potpomogla Splićanka Andrea Šušnjara.
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 14:07

01.03.2009. | 19:59

pobjednika snašla ‘jezikova juha’ SPLITSKOG SKLADATELJA zbog pucanja glasa, zadarski izabranici publike tvrde ‘nema nam spasa’
Iza kulisa Dore: Huljić ‘popljuvao’ Cukrova, a ‘Intrade’ Huljića
Treba policiju i Uskok poslati na Doru! - žestio se Suki, promotor klape ‘Intrade’, a na rafalima nije štedio ni Tomislav Bralić. ‘Huljiću sam davno rekao da napravi svoj festival, pa da sebi dijeli nagrade...’
IGOR U NOVINAMA 2py24gy
Jamčim da će Hrvatska imati izvrstan nastup u Moskvi. Hrvatska će se ponositi ovim timom i pjesmom “Lijepa Tena“ - izjavio je Igor Cukrov nakon osvajanja Dore s Andreom Šušnjarom i bračnim parom Vjekoslavom i Tončijem Huljićem, koji su se četvrti put popeli na tron domaćeg natjecanja za Pjesmu Eurovizije.

Šibenčanin sa splitskom adresom pobjedu je odlučio proslaviti u hotelskoj sobi i pomoliti se Bogu, nakon što se uoči finala Dore molio Majci Božjoj Trsatskoj. Ipak, ne namjerava platiti misu za pobjedu na “Eurosongu”.
Igor: Tonči je vizionar, pa mu treba znati prešutjeti

- Mise plaćam jedino za pokojne. Nemam s Bogom trgovački odnos... - uzvratio je na upit Cukrov, otkrivši kako prije nastupa radi misaone vježbe zagrijavanja, prisjeća se lijepih ideja, stihova ili riječi.

U završnici Dore priprema je možda bila dobra, ali je vokalna realizacija “pukla“, premda je Igor poslije tvrdio: “Nije mi previsoko, na najvišem tonu, koji je cis, nije mi pukao glas...“

Izvedbom nije bio zadovoljan ni njegov glazbeni mentor Tonči Huljić, koji je prijenos finala pratio u hotelskoj sobi i, kako doznajemo, kritizirao mladog sugrađanina nakon izvedbe.

- Tonči je čovjek vizionar i vidi kod pjevača ono što drugi skladatelji ne vide. Ponekad mu treba pustiti na volju, ponekad i prešutjeti nešto dok se njegova zamisao ne razvije do kraja i pokaže kako je bio u pravu - objasnio je Igor odnos s Huljićem, veseleći se novom studijskom radu na “Lijepoj Teni“.

- Ne znam kako će izgledati njezina konačna verzija, niti u kojemu ćemo smjeru ići. Hoćemo li prema ruskom, svjetskom ili inzistirati na domaćem zvuku.. - razmišljao je naglas Cukrov, nakon što je Tonči Huljić na pobjedničkoj press-konferenciji ispravio nepravdu u slučaju Andree Šušnjare proglasivši je specijalnom gošćom u “Lijepoj Teni“.
Ispravljena nepravda prema ‘pratećem vokalu’ Andrei

Mlada Splićanka, kao što smo već pisali, prvobitno je bila imenom nigdje službeno nespominjani prateći vokal. Tako hrvatsku predstavnicu na “Eurosongu”, po novom, izvode Igor Cukrov feat. Andrea, koja je dvaput samostalno nastupala na Dori.
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 14:09

04.03.2009. | 19:22

između snimanja finalne verzije ‘lijepe tene’ i gostovanja na beoviziji splićanka nam je štošta otkrila
Andrea, nesuđena "Magazinka": Igoru pjesma nije bila previsoka, njegov glas je izvrstan
Igoru pjesma nije bila previsoko, on ima izvrstan glas. Ja možda zbog školovanja imam razvijeniju tehniku - rezimira pjevačica, ne krijući razočaranje što na Dori nije bila ‘potpisana’
IGOR U NOVINAMA 2hgv22q
Pobjednici “Dore”, Igor Cukrov i Andrea Šušnjara, protekla su dva dana u Splitu snimali finalnu verziju “Lijepe Tene”, s kojom će u svibnju predstavljati Hrvatsku na Eurosongu. U Moskvi će je, pala je konačna odluka, pred svjetskim auditorijem izvesti na hrvatskom jeziku.

- Igor je već snimio svoj dio. Koliko sam čula, transponirali smo pjesmu za pola tona niže. Ja ću danas snimiti svoj dio kako bismo odmah mogli poslati snimku za Moskvu. Razgovarali smo i o engleskoj verziji, a Tonči je čak spominjao portugalski. No ipak je sve ostalo na hrvatskom. Neće biti velikih promjena, možda samo nekih u aranžmanu, kako bi zvučala veličanstvenije - kazala nam je jučer uoči snimanja Andrea.
Treća sreća

Igor i Andrea već ovog vikenda gostuju u show programu beogradske Beovizije, srbijanskoga nacionalnog izbora za Eurosong, a po povratku ih čeka snimanje videospota. “Tena” u Moskvu definitivno putuje s imenima izvođača Igor Cukrov feat. Andrea Šušnjara.

Plavokosa Splićanka priznala nam je kako se na “Dori” isprva osjećala zakinutom, zato što nigdje nije bilo njezina imena.

- Kada mi je Tonči rekao kako nigdje neće pisati moje ime, bila sam jako tužna. Ali, rekla sam samoj sebi: kad odradim svoj dio posla, ljudi će to prepoznati! I odradila sam svoj dio najbolje što sam znala. Na kraju je ispravljena ta nekakva ‘nepravda’” - iskreno je kazala 22-godišnja Andrea, nakon što je u Opatiji proslavila i rođendan.

Bila je to njezina treća “Dora”, poznato okruženje u kojemu je 2004. sa pjesmom “Noah” osvojila drugo mjesto, a godinu dana kasnije bila peta sa skladbom “Ljudi s mora”.

U međuvremenu je sudjelovala na Splitskom festivalu, osvojila priznanje za najboljeg debitanta, te se upisala na Filozofski fakultet-smjer predškolski odgoj. I nestala sa scene...
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 14:10

10.03.2009. | 19:29

počelo klađenje na britanskom ‘william hillu’
Loše prognoze: Cukrov s ‘Tenom’ predzadnji na Eurosong kladionici

Obožavatelji natjecanja za “Pjesmu Eurovizije” već su se počeli kladiti na svoje glazbene favorite, a ako je suditi prema rezultatima najpoznatije britanske kladionice “William Hill”, hrvatska pjesma “Lijepa Tena”, koju potpisuje bračni par Tonči i Vjekoslava Huljić, a izvode Igor Cukrov i Andrea Šušnjara, ne uživa preveliku naklonost publike, štoviše, trenutačno se nalazi na predzadnjem mjestu.
IGOR U NOVINAMA Kz3v6
Najveću šansu kladioničari i dalje daju Norveškoj, potom Grčkoj i Crnoj Gori, koju ove godine predstavlja Andrea Demirović. Slijede Turska, Malta, Azerbajdžan i Švedska te Rusija, koja je i domaćin 54. natjecanja Eurosong, koje se održava u Moskvi 16. svibnja. Hrvatska se, pak, zajedno sa Slovačkom, Nizozemskom, Albanijom, Republikom Češkom i Bjelorusijom nalazi pri samom dnu ljestvice.

No, iako nam prognoze nisu baš najbolje, s obzirom na to da se rezultati na kladionicama do sada nisu pokazali pretjerano relevantnima, možda ni ovo našu ekipu ni ne bi trebalo previše obeshrabriti.
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 14:11

17.03.2009. | 20:33

Hrvatska otvara drugo polufinale Eurosonga

Objavljena je službena lista zemalja sudionica ovogodišnjeg Eurosonga, prema kojoj naši predstavnici Igor Cukrov i Andrea Šušnjara s pjesmom “Lijepa Tena” otvaraju drugu polufinalnu večer koja se održava 14. svibnja u Moskvi.

Nakon Hrvatske, slijedi nastup Irske, Latvije, Srbije, Poljske, Norveške, Cipra, Slovačke...

S obzirom da je Gruzija odustala od natjecanja, u prvoj polufinalnoj večeri 12. svibnja natjecat će se 18, umjesto 19 zemalja.

Prvo će zapjevati predstavnik Crne Gore, zatim Češke, Belgije, Bjelorusije, Švedske i Armenije i druge, a posljednja je susjedna Bosna i Hercegovina.

Zemlje koje su izravno ušle u finale, koje je na rasporedu 16. svibnja, jesu Njemačka, Francuska, Španjolska, Velika Britanija i Rusija.
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitimeTue May 19 2009, 14:12

25.03.2009. | 20:55

producenti showa za travanj dogovorili dva koncerta u ‘sava centru’
Ekipa iz Operacije Trijumf kreće na pohod od Vardara pa do Triglava

Nakon što je prije nekoliko mjeseci uspješno okončan prvi regionalni glazbeni reality show “Operacija Trijumf”, u kojemu su zamijećenu ulogu imali, među ostalima, i ovogodišnji hrvatski pobjednik Dore Igor Cukrov i mlada Metkovčanka Ana Bebić, 13 nekadašnjih studenata “Akademije” uskoro bi se ponovno trebalo okupiti, i to na koncertima koji se 19. i 20. travnja održavaju u beogradskom “Sava centru”, a koji bi trebali označiti početak turneje.

Ulaznice po cijeni od 800 do 1200 dinara (od oko 63 do 95 kuna) već su puštene u prodaju, a osim u srpskoj metropoli, prodaju se i u Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i Čačku.
IGOR U NOVINAMA V62mg2
- Zanimanje za koncerte je na zavidnoj razini. Prvih pedeset kupaca na dar je dobilo majice koje su im dijelili nekadašnji studenti “OT-a”. Iako je turneja trebala početi i ranije, zbog obveza sudionika na nacionalnim natjecanjima za Pjesmu Eurovizije, malo se stvar odgodila - izjavila nam je Marinela Kvapil, glasnogovornica producentske kuće “Emotion”, organizatora showa i turneje.

Na dva spomenuta koncerta u “Sava centru” studenti će izvoditi domaće i strane hitove, ali i autorske pjesme koje su do sada snimili, a program bi trebao trajati oko dva i pol sata. Što se pak potencijalnih gostiju tiče, iz “Emotiona” poručuju kako je sve moguće.

- Trenutačno pregovaramo s više glazbenih gostiju, točnije regionalnih zvijezda, no imena vam ne možemo otkriti dok angažman ne bude siguran - misteriozno je poručila Kvapil, te dodala kako ne isključuje mogućnost dolaska i neke svjetske zvijezde.

Ako koncerti u Beogradu budu uspješni, te zanimanje publike bude veliko, slijedi turneja po ostalim državama bivše Jugoslavije koje su sudjelovale u showu.

- Koncerti se mogu očekivati i u Hrvatskoj, i to ne samo u jednom nego u više gradova. Sve ovisi o reakciji publike - objašnjava Kvapil.

Da nekadašnjim studentima Akademije, posebno Cukrovu, itekako dobro ide, potvrđuje i podatak kako je splitski pjevač pozvan da zapjeva 30. ožujka na koncertu grčkog predstavnika na Eurosongu Sakisa Rouvasa, koji nastupa s pjesmom “This is our night” (Ovo je naša noć)
Back to top Go down
Sponsored content





IGOR U NOVINAMA Empty
PostSubject: Re: IGOR U NOVINAMA   IGOR U NOVINAMA I_icon_minitime

Back to top Go down
 
IGOR U NOVINAMA
Back to top 
Page 1 of 15Go to page : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» IGOR NA AKADEMIJI
» *IGOR GALE*
» GENERAL DISCUSSION ABOUT IGOR
» VESTI O IGORU/ NEWS ABOUT IGOR
» IGOR CUKROV PAGE NA YOUTUBE-U

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
FANCLUB FORUM IGOR CUKROV :: IGOR CUKROV-NAŠ TENOR/IGOR CUKROV-OUR TENOR :: IGOR VIJESTI/IGOR NEWS-
Jump to: