FANCLUB FORUM IGOR CUKROV
Dobrodošli na FanClub Forum Igora Cukrova!!!
Welcome to FanClub Forum Igor Cukrov!!!
FANCLUB FORUM IGOR CUKROV
Dobrodošli na FanClub Forum Igora Cukrova!!!
Welcome to FanClub Forum Igor Cukrov!!!
FANCLUB FORUM IGOR CUKROV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog infb stranica

 

 SVAŠTARA

Go down 
+8
*Tijana*
lili
vita
MiaOs12
Admin
sg
Bojan
marka
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Bojan
Vip član
Vip član
Bojan


Broj poruka : 629
Datum upisa : 2009-07-15
Godina : 35

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 07 2009, 23:13

Ej ja imam jedno pitanje, što Igor nije stupio u kontakt sa ljudima koji vode onaj fan page na fejsu i ne komunicira sa fanovima preko njega, a ne ovako... bilo bi bolje i lakše i njemu i nama :P
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 08 2009, 06:16

Pop zvezda Nataša Bekvalac odlučila je da vođenje svoje karijere prepusti novoosnovanoj producentsko-menadžerskoj kući „Šoumaster", koja posluje u okviru „Emoušna"! Kako saznaje Press, novosadska pevačica uskoro će sve svoje poslovne aktivnosti sprovoditi u dogovoru sa menadžerima ove kuće, koje će predvoditi Aleksandar Miljuš, jedan od najzaslužnijih za uspehe serijala „Veliki brat" i „Operacija Trijumf".
Studenti OT na čekanju!
Među ekskluzivcima „Šoumastera" neće biti mesta za sve studente „Operacije Trijumf". Iako imaju petogodišnje ugovore sa „Emoušnom", „Šoumaster" će voditi računa samo o onima koji su im isplativi. U ranijem intervjuu za Press Goran Stamenković, vlasnik „Emoušna", objasnio je da se uskoro završava prva faza u njihovim karijerama:
- Rekli smo da ćemo svoj deci dati šansu od godinu dana da se pokažu i da će se iskristalisati ko je talentovan, ali i ko može da se profesionalno ponaša. Krajem septembra izbacujemo kompilaciju i sa još jednim koncertom u Beogradu ćemo zaokružiti jedan njihov period. Posle toga ćemo nekima ponuditi izdavačke ugovore, neki će se možda pridružiti velikim zvezdama iz regiona u „Šoumasteru". Oni već sami mogu da polako od svoje zarade ulažu u svoje karijere ili da, ako ne budu zadovoljni, nađu samostalno menadžere - kaže Stamenković.

- Nataša je prva velika estradna zvezda koja je odlučila da menadžerisanje, organizovanje koncerata, snimanje spotova i albuma prepusti „Šoumasteru", kaže izvor Pressa blizak „Emoušnu", i dodaje:
- Ugovor je već potpisan, a zvanična saradnja biće obelodanjena narednih dana. Godinu dana nakon objavljivanja singla „Dobro moje" Nata i dalje ima pozive za koncerte, a Dragan Brajević Braja uveliko radi na pesmama za njen novi album, koji će „Emošnova" ćerka firma objaviti u koprodukciji sa „Siti rekordsom".
U ranijem intervjuu za Press Goran Stamenković najavio je da će „Šoumaster" okupiti najpoznatija imena iz regiona, a cilj kompanije je da se vizuelno i ekonomski podigne kvalitet nastupa najvećih zvezda zabavne muzike.
- Nije isključeno da će u okviru „Šoumastera" raditi i Katarina Ostojić Kaja, kao i Makedonka Karolina Gočeva, koje već sarađuju sa bivšim studentima „Operacije Trijumf", a u toku su i pregovori „Emoušna" sa jednom velikom hrvatskom muškom zvezdom da pojača redove „Šoumaster" tima - zaključuje sagovornik Pressa blizak „Emoušnu".

D. Milenković

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=75577&sectionId=41
Back to top Go down
*Tijana*
Admin
Admin
*Tijana*


Broj poruka : 1441
Datum upisa : 2009-05-17
Godina : 31
Lokacija : In my own fairytale...

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 08 2009, 07:12

Shaggy wrote:
Ej ja imam jedno pitanje, što Igor nije stupio u kontakt sa ljudima koji vode onaj fan page na fejsu i ne komunicira sa fanovima preko njega, a ne ovako... bilo bi bolje i lakše i njemu i nama :P
Njegov fan page tamo vodi isto Jovana,on je s njom u kontaktu ali ne znam zasto nisu spominjali to...
baloni
Back to top Go down
sg
Stalni član
Stalni član



Broj poruka : 109
Datum upisa : 2009-05-19

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeSat Aug 08 2009, 18:03

Back to top Go down
Bojan
Vip član
Vip član
Bojan


Broj poruka : 629
Datum upisa : 2009-07-15
Godina : 35

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 09 2009, 21:38

Zna se tko ne leti iz Emotiona, za ostale manje više....hehe...
Back to top Go down
vita
Admin
Admin
vita


Broj poruka : 1852
Datum upisa : 2009-05-20
Godina : 46

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeMon Aug 10 2009, 14:39

Shaggy wrote:
Zna se tko ne leti iz Emotiona, za ostale manje više....hehe...
:) Tako je! Ionako nikad svi ne uspiju, sta se moze...
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 11 2009, 17:53

Back to top Go down
Gost
Guest




SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 11 2009, 18:19

marka wrote:
SVAŠTARA - Page 2 989abc

http://www.vijesti.co.me/index.php?id=312861


Lidija hvala za članak giveheart
Back to top Go down
sg
Stalni član
Stalni član



Broj poruka : 109
Datum upisa : 2009-05-19

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 13 2009, 18:54

Back to top Go down
sg
Stalni član
Stalni član



Broj poruka : 109
Datum upisa : 2009-05-19

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 16 2009, 17:26

Back to top Go down
Gost
Guest




SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 18 2009, 20:08

sg wrote:
SVAŠTARA - Page 2 16jg6t5

http://www.rvg.hr/index.php?id=1848

a kad će ovo biti ili je bilo?? i gdje????
Back to top Go down
marka
Global Moderator
Global Moderator
marka


Broj poruka : 550
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 53
Lokacija : Niš

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 18 2009, 20:37

3 septembra Zagreb ako ne grešim...
Back to top Go down
sg
Stalni član
Stalni član



Broj poruka : 109
Datum upisa : 2009-05-19

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeWed Aug 19 2009, 10:02

Back to top Go down
vita
Admin
Admin
vita


Broj poruka : 1852
Datum upisa : 2009-05-20
Godina : 46

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 20 2009, 12:22

marka wrote:
3 septembra Zagreb ako ne grešim...
3 septembra, da, ali ne u Zagrebu, vec u Velikoj Gorici, na stadionu Radnik.

http://antoniasolafan.bloger.hr/post/veliki-humanitarni-koncert-u-velikoj-gorici/1255846.aspx
(desno,na vrhu strane, pod 'important dates')
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 2938
Datum upisa : 2009-05-17
Godina : 33
Lokacija : srbija

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 23 2009, 12:00

Studenti OT na čekanju!

Među ekskluzivcima „Šoumastera" neće biti mesta za sve studente „Operacije Trijumf". Iako imaju petogodišnje ugovore sa „Emoušnom", „Šoumaster" će voditi računa samo o onima koji su im isplativi. U ranijem intervjuu za Press Goran Stamenković, vlasnik „Emoušna", objasnio je da se uskoro završava prva faza u njihovim karijerama:

- Rekli smo da ćemo svoj deci dati šansu od godinu dana da se pokažu i da će se iskristalisati ko je talentovan, ali i ko može da se profesionalno ponaša. Krajem septembra izbacujemo kompilaciju i sa još jednim koncertom u Beogradu ćemo zaokružiti jedan njihov period. Posle toga ćemo nekima ponuditi izdavačke ugovore, neki će se možda pridružiti velikim zvezdama iz regiona u „Šoumasteru". Oni već sami mogu da polako od svoje zarade ulažu u svoje karijere ili da, ako ne budu zadovoljni, nađu samostalno menadžere - kaže Stamenković.
Back to top Go down
http://igorcukrov.express-forum.net
Ana
Vip član
Vip član
Ana


Broj poruka : 137
Datum upisa : 2009-06-20
Lokacija : Svetska putnica

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 23 2009, 16:33

meni se bas ne svidja ova muzika iz branka kockice, na ulasku u forum... :(

predlazem da postavimo, kada vam dosadi kockica - Igorovu pesmu "Nitko kao ja", to bi bilo reprezentativnije za forum (Tijana je ostavila link za download na forumu)...
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 2938
Datum upisa : 2009-05-17
Godina : 33
Lokacija : srbija

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 23 2009, 16:58

Ovo si trebala napisati u diskusija,vazi,nema problema,stavicemo niko kao ja,al moram zamoliti ticu da uradi video.
Back to top Go down
http://igorcukrov.express-forum.net
Ana
Vip član
Vip član
Ana


Broj poruka : 137
Datum upisa : 2009-06-20
Lokacija : Svetska putnica

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 23 2009, 17:04

jeste, pogresno sam videla (pomesala Blablaonicu i Svastaru)...

u svakom slucaju, nemojte me pogresno shvatiti, nego je to bila samo sugestija, mislim da nije losa ideja - da promovisemo tu Igorovu pesmu (jer je odlicna)!

pozdrav i hvala na svemu lepom sto radite za Igora :)
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 2938
Datum upisa : 2009-05-17
Godina : 33
Lokacija : srbija

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 23 2009, 17:07

Ma nema ljutnje,vi cinite forum i ja moram da vas poslusam...A posto i ja volim tu pesmu jako,onda taman..hehehehee ...

cukrovii
Back to top Go down
http://igorcukrov.express-forum.net
*Tijana*
Admin
Admin
*Tijana*


Broj poruka : 1441
Datum upisa : 2009-05-17
Godina : 31
Lokacija : In my own fairytale...

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 23 2009, 17:41

Obecavam napravicu video u toku noci...
Do sutra ce biti postavljen.
pozz
Back to top Go down
Bojan
Vip član
Vip član
Bojan


Broj poruka : 629
Datum upisa : 2009-07-15
Godina : 35

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 23 2009, 17:55

može li link od pjesme da ju skinem???
Back to top Go down
*Tijana*
Admin
Admin
*Tijana*


Broj poruka : 1441
Datum upisa : 2009-05-17
Godina : 31
Lokacija : In my own fairytale...

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 23 2009, 18:07

Back to top Go down
Ana
Vip član
Vip član
Ana


Broj poruka : 137
Datum upisa : 2009-06-20
Lokacija : Svetska putnica

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 23 2009, 19:14

*Tijana* wrote:
Obecavam napravicu video u toku noci...
Do sutra ce biti postavljen.
pozz

Jao Tijana, ma srce si, ali ja nisam mislila da te gnjavim girlcrazy
Back to top Go down
*Tijana*
Admin
Admin
*Tijana*


Broj poruka : 1441
Datum upisa : 2009-05-17
Godina : 31
Lokacija : In my own fairytale...

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 23 2009, 19:15

Ma nista,evo vec ga postavljam na YT...
hopla
Back to top Go down
Bojan
Vip član
Vip član
Bojan


Broj poruka : 629
Datum upisa : 2009-07-15
Godina : 35

SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 23 2009, 21:33

haha, dobra je pjesma, gledao sam malo prije na youtube-u haha komentare od onog dede, nema čovjek pojma!!! :P
Back to top Go down
Sponsored content





SVAŠTARA - Page 2 Empty
PostSubject: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
SVAŠTARA
Back to top 
Page 2 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
FANCLUB FORUM IGOR CUKROV :: IGOR CUKROV-NAŠ TENOR/IGOR CUKROV-OUR TENOR :: IGOR VIJESTI/IGOR NEWS-
Jump to: